Spash 16 Liter Agriculture Drone-6 Motor

پهپاد تجاری اسپاش تولید داخل بوده و از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای طراحی و ساخت این پهپاد استفاده شده. این پهپاد در چهار مدل 20 لیتری،16 لیتری، 10 لیتری و 5 لیتری تولید شده است. از ویژگی های اصلی این پهپاد میتوان به سیستم بازوهای جدا شونده، حمل آسان توسط انسان در مزرعه، حمل و نقل آسان توسط خودروهایی مانند پراید اشاره کرد.

طراحی منحصربه فرد

بازوهای کاملا جدا شونده

پهپادهای تجاری اسپاش درای یک طراحی کاملا منحصر به فرد هستند و این طراحی باعث کارایی بالاتر این پهپاد شده است. 

طراحی به گونه انجام شده که بازوها به طور کاملا از بدنه جدا می شوند. 

این نوع طراحی باعث ساده تر شدن فرآیند تعمیر و نگه داری، کوچکتر شدن بدنه و حمل و نقل آسان، قابلیت حمل توسط کوله پشتی مخصوص و … شده است.

بازوهای هوشمند اتصال سریع

با متصل شدن بازوها جریان الکتریکی موتور و درایور نیز به صورت خودکار وصل میگردد

بازوهای پهپادهای اسپاش به طور کامل از بدنه جدا می شوند و به راحتی نیز متصل می شوند. در داخل قطعه اتصال این بازوها از یک کانکتور مخصوص استفاده شده که با متصل شده جریان برق مورد نیاز موتور الکتریکی تأمین میگردد و دیگر نیاز به اتصال دستی نیست.

مخزن آسان نصب شو

به راحتی مخزن را برداشته و حمل کنید
از دیگر ویژگی های این پرنده میتوان به مخزن آسان نصب شو اشاره کرد. این ویژگی به این صورت است که شما به راحتی میتوانید پس از پر کردن مخزن از سم آن را در محل تعیین شده روی پهپاد قرار داده و با کمی فشار مخزن در جای خود قرار میگیرد و سیستم اتصال مخزن به پمپ های سمپاشی به طور خودکار متصل میگردند. این ویژگی باعث بالا رفتن سرعت آماد سازی پردند میشود و از طرفی سیستم دیگر نیاز به هواگیری پمپ های سمپاشی ندارد

طراحی شده برای حمل آسان​

پهپاد را در کوله پشتی مخصوص قرار دهید و آن را به راحتی جابجا کنید​
از مهمترین ویژگی های این محصول میتوان به طراحی جدید برای حمل آسان آن اشاره کرد. این ویژگی باعث میشود که کاربر برای حمل این دستگاه نیاز به خرید وانت بار نداشته باشد و بتواند آن را به کمک یک ماشین کوچک مانند پراید منتقل کند. طراحی طوری انجام شده که بازوها به طور کامل از بدنه جدا میشوند و میتوان آن ها را جداگانه در محلی قرار دارد. همچنین این ویژگی باعث میشود که کاربر بتواند پرنده را به راحتی تعمیر کند و در صورت بروز هرگونه مشکل در هرکدام از بازوها به راحتی آن ها تعویض کند. یکی دیگر از قابلیت های این محصول میتوان به قابلیت حمل توسط انسان به کمک کوله پشتی مخصوصش اشاره کرد. این ویژگی به این صورت است که کاربر پس از بسته بندی پهپاد آن را در کوله مخصوصش قرار داده و سپس آن را حمل میکند. این ویژگی باعث آسان تر شدن حمل این پهپاد توسط انسان در مزرعه های بزرگ و مسافت های طولانی میشود.

سیستم تشخیص سطح و حجم مایع

سطح مایع مخزن به صورت لحظه ای توسط کنترلر سنجیده میشود تا بالاترین کارایی پرواز را داشته باشیم
این پرنده مجهز به سنسور تشخیص سطح مایع میباشد که وظیفه این سنسور بررسی سطح مایع در هنگام پرواز است و هنگامی که مایع سم مخزن به انتها برسد سنسور به سیستم کنترل خبر داده و پرنده ماموریت را تمام کرد و به سمت محل فرود تعیین شده پرواز میکند. این امر باعث می شود که بهره وری پرنده در زمان سمپاشی بالا رفته و در طولانی مدت عمر باتری حفظ شود. این سنسور قابلیت سنجش لحظه ای مقدار سم را نیز دارد که باعث میشود کنترلر در هر لحظه مقدار سم خارج شده را محاسبه کند و بتواند مدیریت بهتری روی کیفیت و زمان سمپاشی مزارع داشته باشد.

طراحی کاملا ضد آب

پهپاد را با خیالت راحت با آب بشویید
پهپاد تجاری اسپاش کاملا ضد آب طراحی شده تا از ورود هر گونه مایعات مانند سم به داخل پرند جلوگیری شود و کاربران بتوانند بعد از هر بار استفاده آن را به راحتی با آب شستشو دهند.  مشکل نفوذ مواد سمی در اکثر پرنده های سمپاش وجود دارد و این به علت در مرکز قرار گرفتن پرنده در هنگام سمپاشی است. پاشش با شدت زیاد ذرات ریز سم و ترکیبب این پاشش با هوای چرخشی ملخ باعث افزایش کیفیت سمپاشی میشود اما متاسفانه این قدرت پاشش باعث نفوذ بیشتر سم به داخل پرنده نیز میشود و در صورت نفوذ سم به قسمت های الکترونیکی، پرنده دچار اختلال عملکرد میشود و ممکن است در هنگام پرواز کرش کند. به همین دلیل تیم اسپاش سعی کرده است که پهپادهای خود را کاملا زد آب طراحی کند تا هم از نفوذ سم به داخل پهپاد جلوگیری شود و هم کاربر بتواند بعد از اتمام کار پرنده را به راحتی با آب بشویید و تمیز کند.

بدنه ی ترکیبی کربن و پلاستیک

ترکیب کربن و پلاستیک باعث به وجود آمدن استحکام بالا و وزن پایین شده است
بدنه ی این پهپاد از ترکیب کربن و پلاستیک ساخته شده است تا بتوان کیفیت و استحکام بالا در کنار قیمت و وزن پایین را حفظ کرد. بازوهای این پهپاد از جنس کربن به قطر 3 سانتی متر میباشد تا استحکام کافی برای تحمل وزن وارده را داشته باشد. اتصال این بازو به بدنه توسط قطعه پلاستیکی خاصی که توسط این تیم طراحی شده است انجام میگیرد. طراحی و جنس این قطعه باعث شده تا استحکام قطعه در حد قطعات آلومینیومی حفظ شود اما وزن و قیمت تولید آن به شدت کاهش یابد. در این بدنه از صفحات کربنی برای استحکام بیشتر و وزن کمتر استفاده شده است. پایه فرود پرنده توسط تیم اسپاش طراحی و تولید شده است و جنس آن از فلز بوده تا دارای استحکام بالا در مقابل ضربات جانبی در هنگام فرود باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با ما تماس بگیرید شماره تماس: 

تلفن دفتر : 22689652 – 021

واتساپ: 09354005000

Post a comment

Your email address will not be published.

با پهپاد کشاورزی میلیاردر شو!!

با دیدن دوره آموزشی آشنایی با کسب و کار پهپاد کشاورزی و نحوه عملکرد و هزینه‌های اون میتونید کسب و کار خودتونو راه بندازید و به یه سود عالی برسید!!! همچنین برای تهیه این دوره به مدت محدود تخفیف ویژه ای قرار داده شده

برای تهیه دوره با شماره تماس پشتیبانی: 09213910996 در واتساپ، تلگرام و ایتا پاسخگوی شما عزیزان هستیم